• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

En İyi Windows 10 Yapılandırması İçin Gereken 22 Program

iptvforum

Administratör
Yönetici

Windows 10 Ağustos ayında yeni bir güncellemeyle yenilenecek ve daha kararlı, kullanıcı dostu bir yapıya bürünecek. Windows 10 yıldönümü güncellemesi 2 Ağustos’ta servis edilmeye başlanacak. Uzmanlar bu güncellemenin temiz kurulum olarak cihazlara kurulmasının oldukça akıllıca olacağını savunuyorlar.
Hazır
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
1 yıl boyunca kullandığımız sürümü yenilemek ve beyaz bir sayfa açarak yeni Windows 10 kullanmaya başlamak çok akıllıca.

Yıldönümü Güncellemesi ile bireysel müşterilere gelecek iki yeni özellik:

İnternet kullanıcılarının yüzde 90’ı bir sitede kullanıp kaybettikleri şifrelerini bulmak yerine siteye girişi bıraktı çünkü güvenlik kullanımı henüz yeterince kolay değil. Yeni Windows Hello özellikleriyle aynı kolay ama güçlü Windows Hello güvenliğini Windows uygulamaları ve biyometrik kullanımını Microsoft Edge ile kullanabileceksiniz. Yıldönümü Güncellemesi aynı zamanda eşlik eden cihazların da Windows Hello yoluyla PC’nize ulaşmasına izin veriyor; böylelikle çabuk ve güvenli ulaşım seçenekleriniz artıyor.
Kötü amaçlı yazılımlara karşı ücretsiz hizmet veren Windows Defender’daki yeniliklerse artık otomatik olarak düzenli PC taramaları yaparak size güvenlik durumunuz hakkında bildiri veya özetler yollayacak.

Windows 10’da hayat kurtaracak uygulamalar

Peki, bu yeni işletim sistemimize hangi uygulamaları yüklemeyiz ki, daha kararlı ve hızlı bir sisteme sahip olabilelim. İşte Windows 10 yıldönümü güncellemesiyle birlikte işletim sistemimize doping yapacak uygulamalar ve eklentiler.

WinRar olmadan işletim sistemi kullanılmaz

Kanbersiz nasıl düğün olamıyorsa, WinRAR’sız da işletim sistemi olmaz. Bir PC’de belki işletim sisteminden sonra gelen tek ve en önemli yazılımdır kendileri.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Popüler Dosya Sıkıştırma Programı

Ninite Nedir, Nasıl kullanılır?

Ninite Windows işletim sisteminize kurmak istediğiniz program ve eklentileri kolayca kurabilmeniz için geliştirilmiş bir yazılım. Uygulamayı kullanmak için ilk olarak web servisini ziyaret ediyor ve karşınıza çıkan liste içerisinden hangi temel Windows programlarını yüklemek istediğinizi seçiyorsunuz. Seçimlerinizi gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken "Get Installer" butonuna basmak ve arkanıza yaslanmak.

Otomatik Program Kurulumu Yardımcısı

Ninite ile seçtiğiniz uygulamaların hepsinin son sürümlerini bir sayfa üzerinden kolayca bulmanız ve işaretlemeniz mümkün kılınmış. Gerisini artık internet bağlantı hızınıza ve AKK durumunuza göre servis sağlayıcınızın şefkatli kollarına emanet ediyorsunuz.

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al