• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

HERA IPTV DOLANDIRICIDIR, EŞKIYADIR, YALANCIDIR

xcage46

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Hera Iptv tarafından eşkıyalıkla karşı karşıyayım ve paramı iade etmeyerek beni dolandırmak istiyorlar. Hikayem şöyle; eylül ayı içerisinde 6 aylık üyelik aldım 150₺ ödeyerek. Aldığım zaman da kendilerine söyledim, smart iptv kullandığımı ve yüklemeleri onların gerçekleştirmelerini istediğimi. Tabii ki sorum yok dediler ve yaptılar, daha sonra ufak tefek sorunlar veya yayınlarla ilgili şikâyetlerim olsa da bir şekilde çözüldü ama her defasında acayip bir tavır sergiliyorlardı.

En son dün (25.10.2020) yine sorun yaşadığım için kendilerine ulaştım. Ancak bana otomatik bir bilgi mesajı gönderdiler. Peki dedim bilgilendirme için teşekkür ederim. Ancak benim için yeni linki smart iptv.ye yükler mısınız dedim. Yoğunuz kendiniz yapın dediler. Kardeşim nezaketle söylüyorum diye böyle cevap veremezsiniz, yüklememiyapın dedim ve cevap yok, üstüne üstlük whastappdan da engellediler. Ardından twitter hesaplarından ulaşmaya çalıştım ancak nafile, 1 saat sonra dönüş yaptılar ve üyeliğimi iptal etmek istediğini söylediğimde, gönder ibanını dediler ve Bana, senden kullanım, kurulum bedeli ve cayma bedeli olarak 100₺ni kesiyoruz, 50₺'ni iade edeceğiz dediler. Iban'ı gönderdim ve şu cayma bedeli kuralının yazılı olduğu yeri de siz gönderin de okuyayım dedim. Ne diyosun sen, başka zaman internet firmasına 50₺lik fatura için 300₺ ödüyorsun ya o hesap dediler. Söyle whatsapp daki elemanı göndersin paranı deyip. Twitter'dan da engellediler.

Ardından twitter'dan tag'leyerek yazdım cevap alamadım. Maillerine yazdım cevap alamadım ve şikayetvar.coma bu durumu yazdım.

Bugün sabah mailime galiz küfürler yazarak cevap vermişler. Whatsapp engelimi kaldırıp, oradan da küfür etmeye başladılar. Karşılık küfürleştikten sonra, yazışmaya başladık. Tamam dediler paranı iade edeceğiz iban gönder, adını soyadını söyle. Iban'ı gönderdim, ad soyad yazdım. Ardından yarım saat sonra, bana şikayetvar.comdaki şikayetimin ekran gönderisini atıp, küfüre kıyamete devam ettiler. Bana bunu ödeteceklerini söyleyerek tehdit ettiler ve sonuç olarak bu sefer ben de elimizden geleni ardınıza koymayın diyerek onları engelledim.

Son cümle, Hera Iptv dolandırıcıdır, yalancıdır, eşkıyadır. Bunu bilip buna göre hareket edin. Saygılarımla, İyi günler.

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

Ekli dosyalar

umitoz29

Kayıtlı Üye
.

iptv satın al

Son düzenleme:

ciltas

Kayıtlı Üye
dostum sen iptv olayını yanlış anlamışsın galiba, aboneliğimi iptal ediyorum ücretimi iade edin falan hiç bir iptv ci yapmaz bunu,bunlar kurumsal firmalar değiller ki,
kaldıki dolandırıldım demen için adamın yayınlarının patlaması,piyasadan sıvışması , tüm müşterilerinin yayınları izleyememesi lazım.
senin sıkıntın smart tv den kanal listesini yüklememeleri,adam sana kanal listesi dosyanı vermiş
smart tv ye kanal listesini yüklemek 5 dakikalık bir iş ,bunu sende yapabilirsin, internetten ufak bir araştırmayla bulabilirsin.
sen dolandırıcı iptv ci görmemişsin dostum, neler var neler

iptv satın al

xcage46

Kayıtlı Üye
Daha neler neler vardır, doğrudur. Ben görmedim, benim gördüğüm bunlar. 2 yıldır başka bir firmadan kullanım yapıyorken, böylesi hiçbir dialog sorunu yaşamamışken, bunlarla yaşadım. O 2 yıllık firmadan aldığım üyeliğimi kayınpederime verdim ve arkadaşlarımdan 2 kişinin kullandığı bu adamlardan hizmet aldım. Almaz olaydım. Siz şimdi diyorsunuz ki, bu adamların; "al kardeşim link, git ne yapıyorsan yap" tarzının normal olduğunu söylüyorsunuz. Ne var yahu 5dk.nı ayır yap diyorsunuz. Peki ne diyeyim bilemiyorum. Bana daha öncesinde de bir sorun yaşadığımda iade edebileceğimi söylemişlerse, ha keza bu olayın yaşandığı akşamda, "yolla ıban'ını" deyip, iade edeceğini söyleyip, iade etmiyorsa bu dolandırıcılıktır, eşkıyalıktır, yalancılıktır. Buraya attığım görüntü gelinen son nokta. Bunun öncesi de var, neler neler var. Ben derdimi, dilim döndüğünce elim yazdığınca anlattım. Daha beterlerini de madem biliyorsunuz, siz yazın, onlardan da uzak duralım. Vakit ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim. İyi günler.

iptv satın al

iptvforum

Administratör
Yönetici
Merhaba ;

Elinizde iptv link i var ve yükleyemiyor iseniz buradaki adımları gerçekleştirerek kurabilirsiniz

Kurulum Anlatımı :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

iptv satın al

Son düzenleme:

xcage46

Kayıtlı Üye
Merhaba ;

Elinizde iptv link i var ve yükleyemiyor ise buradaki adımları gerçekleştirerek kurabilirsiniz

Kurulum Anlatımı :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Merhabalar. Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ancak sorunu yaşadığım akşamdan itibaren bir daha linklerini falan kullanmadım, kurduğum uygulamaların hepsinden de sildim. Onların linki onların olsun. Ardından bir kaç gün sonra başka bir yayıncıdan hizmet aldım ve çok memnunum hali hazırda. Başta da dediği gibi yardımcı olmak istediğiniz için teşekkür ederim.

iptv satın al

dmrknu

Kayıtlı Üye
bence de yazdiklariniz dolandiriciliga girmiyor. kurulum cok kolay bir sey fakat yapariz deyip yapmamalari hos degil. yogunluktandir. cep telefonundan bile 2 dakika bile degil ayarlar buraya yazsaniz ben hayrina yapardim.

bu arada ben de hera iptv yi 2 sene kullandim, cok kisiyi de uye yaptim. fakat kullanici sayisinin artmasi sonrasi yayinlar eski kaliteden uzaklasti. ayrica tavir olarak da eskiden hem samimi hem yardimci olurken son sene cok vurdumduymaz ve umursamaz davrandilar. ozellikle yaz aylarinda millete yuzlerce bedava cekilisle iptv verdiler, fakat pandemi dolayisiyla ligler ertelendi, ben 2 gun gec basvurdum diye benim uyeligi uzatmadi. ihtiyacim oldugundan degil ama bunlar can sikici seyler, ben de jurgen'e gectim.

iptv satın al

ari1923

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. Hera Iptv tarafından eşkıyalıkla karşı karşıyayım ve paramı iade etmeyerek beni dolandırmak istiyorlar. Hikayem şöyle; eylül ayı içerisinde 6 aylık üyelik aldım 150₺ ödeyerek. Aldığım zaman da kendilerine söyledim, smart iptv kullandığımı ve yüklemeleri onların gerçekleştirmelerini istediğimi. Tabii ki sorum yok dediler ve yaptılar, daha sonra ufak tefek sorunlar veya yayınlarla ilgili şikâyetlerim olsa da bir şekilde çözüldü ama her defasında acayip bir tavır sergiliyorlardı.

En son dün (25.10.2020) yine sorun yaşadığım için kendilerine ulaştım. Ancak bana otomatik bir bilgi mesajı gönderdiler. Peki dedim bilgilendirme için teşekkür ederim. Ancak benim için yeni linki smart iptv.ye yükler mısınız dedim. Yoğunuz kendiniz yapın dediler. Kardeşim nezaketle söylüyorum diye böyle cevap veremezsiniz, yüklememiyapın dedim ve cevap yok, üstüne üstlük whastappdan da engellediler. Ardından twitter hesaplarından ulaşmaya çalıştım ancak nafile, 1 saat sonra dönüş yaptılar ve üyeliğimi iptal etmek istediğini söylediğimde, gönder ibanını dediler ve Bana, senden kullanım, kurulum bedeli ve cayma bedeli olarak 100₺ni kesiyoruz, 50₺'ni iade edeceğiz dediler. Iban'ı gönderdim ve şu cayma bedeli kuralının yazılı olduğu yeri de siz gönderin de okuyayım dedim. Ne diyosun sen, başka zaman internet firmasına 50₺lik fatura için 300₺ ödüyorsun ya o hesap dediler. Söyle whatsapp daki elemanı göndersin paranı deyip. Twitter'dan da engellediler.

Ardından twitter'dan tag'leyerek yazdım cevap alamadım. Maillerine yazdım cevap alamadım ve şikayetvar.coma bu durumu yazdım.

Bugün sabah mailime galiz küfürler yazarak cevap vermişler. Whatsapp engelimi kaldırıp, oradan da küfür etmeye başladılar. Karşılık küfürleştikten sonra, yazışmaya başladık. Tamam dediler paranı iade edeceğiz iban gönder, adını soyadını söyle. Iban'ı gönderdim, ad soyad yazdım. Ardından yarım saat sonra, bana şikayetvar.comdaki şikayetimin ekran gönderisini atıp, küfüre kıyamete devam ettiler. Bana bunu ödeteceklerini söyleyerek tehdit ettiler ve sonuç olarak bu sefer ben de elimizden geleni ardınıza koymayın diyerek onları engelledim.

Son cümle, Hera Iptv dolandırıcıdır, yalancıdır, eşkıyadır. Bunu bilip buna göre hareket edin. Saygılarımla, İyi günler.
eşkiya sensin

ikiyüzlüsün ve yalancısın

dolandırıcı olan da sensin

buyur

aksini belgeleyen konuşmalar olmasına rağmen insanların yüzüne baka baka hala yalan söylüyor.

görende nezaket sahibi eğitimli biri sanıcak buna ha.

çocuğuma beddua etti olm adam tv ye eklemeyi bilmediği için ikiyüzlü sinsi biri bu herif

her yere yazmış satmadan önce şöyle yaparız böyle yaparız diye teyit almış felan

yalan söylüyor ve utanmıyor bundan dolayı.

bakın resimlere bakalım satmadan önce ne denmiş ?

sen hera gibi onbinlerce durumu olmayan insana aylarca bedava vermiş adama kurban ol.

diğer arkadaş da belirtilen sürede başvuru yapmadığı için corona uzatmaması yapmamışım , sanki sabah 7 akşam 5 dedim 1 ay yazdım 1 ay..
o yüzden başka yerden almış
güle güle kullan hayatımda duyduğum en saçma şey. hera dan başka kim vermiş +2 ay +3ay uzatma corona nedeniyle ligler ertelendi diye.
bu insanlara iyilik felan yapmıcaksın aga. benden başka kapasite üstü server kullanan tek adam yok piyasada, gece 3 de şu yok bu yok sevgilisinden çok bize yazan görüntülü arayan insanlarıla mı uğraşıcam verdiğiniz 10-20 euroya ? tüm gün baksın diye ki eleman tuttum whatsappa yazdan beri ben bakmıyorum, onlara yazarsınız ben çekemem sizi. ha gene varsa saçma sapan dertleriniz ile uğraşacak 7/24 onlardan alırsınız.

euro 9 u geçmiş verdiğiniz parlara para değil ,rekabetten dolayı bu fiyatlar birde paşama özel muamale çekicez. kölesi var adamın 7/24 tvsine ekle yüzlerce programa eklemeyi öğret. 2 dk eklemeyi öğrenemeyip küfür et beddua et çocuğından çıksın diye karşılık görünce de ahlak gardeşim ahlakkk diye burda ağla. ikiyüzlüsünüz , menfaatçisiniz, 6 ay beleş verip 6 saat giremeyince ekşide parayla almış gibi ayak çekip dolandırıcı yazan şuursuz tiplersiniz siz.

benim paketi beğenmediniz başka iptv ye geçirdim başka iptvcinin bayilik paketini beğenmediniz kendime geçirdim 1 tl almadan yüzde 90 ınınz ikisini bir arada kullandı 1 kere kardeş senin masrafın ne bunda diyen olmadı corona oldu ya bizim kanal satın aldığımız adamlar felan kardeş corona var bu ay ödeme ya yazdı bize. hep bana hep bana ne güzel dünya yaw . her neyse size onlarla mutluluklar
.

iptv satın al

Son düzenleme:

dmrknu

Kayıtlı Üye
eşkiya sensin

buyur

aksini belgeleyen konuşmalar olmasına rağmen insanların yüzüne baka baka hala yalan söylüyor.

çocuğuma beddua etti olm adam tv ye eklemeyi bilmediği için ikiyüzlü sinsi biri bu herif

her yere yazmış satmadan önce şöyle yaparız böyle yaparız diye teyit almış felan

sen hera gibi onbinlerce durumu olmayan insana aylarca bedava vermiş adama kurban ol.

diğer arkadaş da belirtilen sürede başvuru yapmadığı için corona uzatmaması yapmamışım , sanki sabah 7 akşam 5 dedim 1 ay yazdım 1 ay..
güle güle kullan hayatımda duyduğum en saçma şey. hera dan başka kim vermiş +2 ay +3ay uzatma corona nedeniyle ligler ertelendi diye.
bu insanlara iyilik felan yapmıcaksın aga. benden başka kapasite üstü server kullanan tek adam yok piyasada, gece 3 de şu yok bu yok sevgilisinden çok bize yazan görüntülü arayan insanlarıla mı uğraşıcam verdiğiniz 10-20 euroya ? tüm gün baksın diye ki eleman tuttum whatsappa yazdan beri ben bakmıyorum, onlara yazarsınız ben çekemem sizi. ha gene varsa saçma sapan dertleriniz ile uğraşacak 7/24 onlardan alırsınız.

euro 9 u geçmiş verdiğiniz parlara para değil ,rekabetten dolayı bu fiyatlar birde paşama özel muamale çekicez. kölesi var adamın 7/24 tvsine ekle yüzlerce programa eklemeyi öğret. 2 dk eklemeyi öğrenemeyip küfür et beddua et çocuğından çıksın diye karşılık görünce de ahlak gardeşim ahlakkk diye burda ağla. ikiyüzlüsünüz , menfaatçisiniz, 6 ay beleş verip 6 saat giremeyince ekşide parayla almış gibi ayak çekip dolandırıcı yazan şuursuz tiplersiniz siz.

benim paketi beğenmediniz başka iptv ye geçirdim başka iptvcinin bayilik paketini beğenmediniz kendime geçirdim 1 tl almadan yüzde 90 ınınz ikisini bir arada kullandı 1 kere kardeş senin masrafın ne bunda diyen olmadı corona oldu ya bizim kanal satın aldığımız adamlar felan kardeş corona var bu ay ödeme ya yazdı bize. hep bana hep bana ne güzel dünya yaw . her neyse size onlarla mutluluklar
.
Yanlis anlama olmasin tavir ve davranislardan dolayi uzatma yapmadim. Uzatma yapilmamasi sadece nedenlerden birisi. 2018'deki Hera ile 2020 arasinda 180 derece fark var idi. WhatsApp yazismalarini karsilastirsan, bunlar farkli iki kisi dersin.
Yoksa uzatmaya ihtiyacim yok, kendi reklamin gibi 1 kahve parasi sorun degil.
Twitter'da sizi takip ederken de yazdim, 100lerce bedava hediye verip, belesciler sikayet edince kufur edip durdunuz. Vermeyin 2 ay sonra yine sikayet edeceksin diye. Simdi baktim hala beles IPTV dagitma pesindesin. Ama kac senelik kullanicina suresi gecti diyorsun - ben senin belescilere yazdiklarindan uzatma bilgisini kacirmisim ne yapayim. Donmalar artmisti, yabanci kanallarin cogu calismiyordu o siralar. Saglik olsun dedik, bir daha da sizden almadim. Dogruya dogru 2018-2019 da efsane idi kalite ve musteri iliskileri. Musteri iliskisi derken tabii ki kurumsal cagri merkezi demiyorum ama bir samimiyet vardi, kac senelik musterinim insan butun gun cevap yazmasa bile en azindan kusura bakma, yogunluk vardi der.
Burada ve twitter'da beni bile sikayet edip, yermissiniz. Ki ben size en az 10 kisi getirmisimdir. Insan biraz da elestiriye acik olur. Hatta ustteki mesajimda bile olanlarin dolandiricilikla alakasi olmadigini yazmisim insaf.

iptv satın al

Son düzenleme:

xcage46

Kayıtlı Üye
eşkiya sensin

buyur

.
Bu tavır bile ne olduğunuzu gayet güzel ortaya koyuyor. Meraklanmayın bende de neler yazdığınızın, hepsinin ekran görüntüleri var. Evet son geldiğimiz noktada; yalancı, dolandırıcı ve eşkiyasınız.

iptv satın al