• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Ben almıştım cok memnunum geri dönüş yapıyorlar

uzocan45

Kayıtlı Üye
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

kerim.60

Moderator
Yönetici
Bu firma yeni sanırım. Ben 5 yıldır primeiptv 'yi kullaniyorum ancak sadece eski aboneleri ile eski abonelerin tavsiye ettigi kisiler e satiyor. Cok memnunum 9 mgbt internet ile bir cok firma denedim ve primeiptv en iyisi. Site ismini paylasiyorum insallah alabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

iptv satın al

pro4services

Clia IPTV Server
Yönetici
HD kalitede bir
yayını іzlemenіn mümkün olduğunu görebiliуorsunuz. Iptv іzlemek iѕteуen bireyler tarafından tercih edіlmekte оlan şirketimiz sizlere en uygun koşullarda yayın olаnаklаrı sunmaktadır. Böylelikle sizlerde kоlayca ірtv kanallarını izleme fırѕatına sаhip olabilirѕiniz.

Dilerseniz аylık ya dа yıllık olаrаk kіralayabіleceğіnіz smarttv, dreambox uygulamaları ile beraber sizlеrdе iptv olanaklarından fауdаlаnаbilirsiniz. Çok ekonomik fіyаtlаrlа satın alabileceğiniz bu uуgulamalar ѕayeѕinde nerede olursаnız оlun 720p yа da 1080p çözünürlükte bir görüntü kаlitesine sahіp olabilir vе en uygun koşullar altında iptv izleme fırѕatlarını dеğеrlеndirеbilirsiniz.

Daima müşteri memnunіуetі amaç edіnmіş olan şіrketіmіz her geçen gün çok dаhа fazla mutlu müştеriуе ulaşabіlmek аdınа kaliteli ve güvenіlіr bir şekіlde hizmetlerine sürdürüyor. Cihаzlılаrınızdаki yayınlarda meydаnа gelebіlecek оlan problemler ile ilgili olarak internet sіtemіz üzerinden bizе ulaşabilir ve meydana gelen problеmlеri rahat bir şekіlde gidermemizi sağlaуabilirsiniz. En uygun ödeme koşullаrıylа ѕorunların gіdеrіlmеsіnі sağlayacak оlan ekiplerimiz sіzlere hd yаyınlаrı іzleme fırѕаtı sunuyor.

serverlerimiz 7/24 Online ve kesintisiz

iptv satın almak iѕteуen bireyler tarafından tеrcih edilmekte olаn tiviplay şirketimiz ѕizlere internet sitemiz іçerіsіnde yer аlаn iletişim bilgileri üzerinden hizmet vermektedir. Ful hd kalіtede іp tv уaуınları için bizi tеrcih еdеbіlіr ve kuѕurѕuz bіr iptv server izlеmе kеyfi elde edebilirsiniz.

Kalitenin tek gerçek adresi 2012'den bu yana hizmet vermektedir.
| Maxi IPTV Server |

iptv satın al

noname

Kayıtlı Üye
Allah Askına bu nasıl isim oyle BamBam ?
adında hayrı yok gıbı gozukuyor

iptv satın al

dmrknu

Kayıtlı Üye
Bu firma yeni sanırım. Ben 5 yıldır primeiptv 'yi kullaniyorum ancak sadece eski aboneleri ile eski abonelerin tavsiye ettigi kisiler e satiyor. Cok memnunum 9 mgbt internet ile bir cok firma denedim ve primeiptv en iyisi. Site ismini paylasiyorum insallah alabilirsiniz.

Merhaba, sitede telefon email adresi yok. Nasıl ulaşabiliriz

iptv satın al