• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Combolist Bulma Yöntemleri Anlatım

iptvforum

Administratör
Yönetici
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
804
Tepkime puanı
1,274
Konum
Köln
İlk önce COMBOLİST NEDİR : Combolist web sitelerinde bulunan üyelerin mail ve şifrelerinden oluşan üye sayısıdır ya da excelde oluşturulan kendi çabamızla yapılan mail ve şifrelerdir.
ikinci konumuz MD5 NEDİR md5 yine web sitelerinde bulunan üye bilgilerinin şifrelenmiş halidir.
Şimdi combo ve md5i tanıdığımıza göre bize yardımcı olacak programların isimlerini sırasıyla yazalım;

1:google
2: pastebin
3:youtube
4:accesdiver
5:excel
6:havij
7:GrenoX
8:SAFE
9:T ARIYICI
10:SQLİ DUMPER


bu proglamlar bize combolist çekmemizde yardımcı olacak programlardır.

1: google. örnek bir mail şifre yazarak bulabilirsiniz nasıl mı örnek veriyorum arama motoruna [email protected]:123456 yazarak mail şifre örneklerine ulaşabilirsiniz. Burdan da istediğimiz sonucu alamadıysak 2. yönteme geçiyoruz.

2: pastebine Google'a yazdığımız gibi [email protected]:123456 yazarak ordan da mail şifrelere ulaşabilirsiniz burdan da eğerki bize tatmin edecek combolistlere ulaşamadıysak 3. yönteme geçelim.

3: Hali hazırda combolistlerle de tarama yapabilirsiniz. İptvspor.com sitemizde birçok combolist paylaşılmaktadır. Fakat bu combolistler birçok kişide bulunduğu için bu combolistlerle kırılan hesaplar kalıcı olmayacaktır, kısa sürede şifresi değişecektir.Kendi combolistimizi yapmak için 4. yönteme geçelim

4: Dork yazarak sql açıklı sitelerden combolist çekelim. ''Dork nedir?'' belirli bir hedef yazarak o hedefle ilgili olan sitelerin havij tarzı programlarda açığını aramaya yarar. Dorkları yine Google'da ''google dorkları'' diyerek bulabiliriz ama size ben örnek vereyim ( shop?phpid) bu bi dorktur dorkları siz kendi hayal gücünüzü kullanarak veya yabancı dorkları trye çevirerek geliştirebilirsiniz. şimdi dorkumuzu yazdık Google'a ve karşımıza siteler çıktı örnek bir site yazalım size anlamanız için örnek sitemiz bu olsun:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
örnek sitemizi havij'e attık ve colonlar çıktı colonların içinden kullanıcı, user, mail, şifre kolonlarını işaretliyoruz ve çıkan listeleri not defterine geçirdikten sonra mail ve şifre arasındaki boşluğu : işaretiyle değiştirelim not defterinin düzenle bölümüne gelip değiştir kısmına gelip boşluk kısmına üste : işaretini alt satıra geçirip tümünü değiştir deyip farklı kayıt et deyip masa üstüne geçirebilirsiniz.
5:googleden buldugumuz dorkları tarayıcı Gr3enox dork tarama programında taratıp çıkan siteleri havijde tarayarakta çekebilirsiniz.

Anlatım Alıntıdır. Ufak değişiklikler yapılarak size sunulmuştur. Havij tarzı programları kullanmayla ilgili anlatımlar isterseniz belirtebilirsiniz. Hazırlayıp paylaşırım.

İyi Forumlar...
 
-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

Üst