• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.

Google Home

kerim.60

Moderator
Katılım
7 Tem 2019
Mesajlar
97
Tepkime puanı
49
Google Home

Aslında bir hoparlör olarak görebiliriz. Fakat Google Asistant desteği ve ioT olarak adlandırılan nesnelerin interneti noktasında Google Cast desteği sunacak olan Google Home ile evde Google Cast desteği sunan ne kadar hoparlör, televizyon ve diğer şeyleriniz varsa mükemmel bir akıllı ev deneyimi sunacak.

Daha önce Amazon tarafından tanıtılan Echo benzeri bir yapıda olan Google Home, arkasında Google gibi bir firmanın olması, ve binlerce Google servisi desteği alması ile birkaç adım öne geçebilecek gibi duruyor.

Temel olarak evinizdeki hoparlörlerin konumuna göre dilediğiniz şarkıyı anında çalabilecek, istediğiniz görüntüyü anında televizyonunuza aktarabilecek, ışıklarınızı açıp kapayabilecek olan Google Home, yukarıdaki Google Assistant'ın vücut bulmuş hali gibi bir işlevi olacak. Farklı renk seçenekleri ve tarzlarda olacak olan Google Home ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde artacaktır.
 
Üst