• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Judoda 11 sporcumuz mücadele edecek

iptvforum

Administratör
Yönetici
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
803
Tepkime puanı
1,276
Konum
Köln
Avrupa Gençler Judo Şampiyonası Finlandiya’da gerçekleştirilecek. Vantaa kentinde 12-15 Eylül tarihlerinde düzenlenecek şampiyonada 5 kadın ve 6 erkek milli sporcu mücadele edecek.

Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 740x418.Avrupa Gençler Judo Şampiyonası Finlandiya’da gerçekleştirilecek. Vantaa kentinde 12-15 Eylül tarihlerinde düzenlenecek şampiyonada 5 kadın ve 6 erkek milli sporcu mücadele edecek.

İşte Ay-Yıldızlı sporcularımız:

“Tuğçe Beder (48 kilo), Zeliha Cinci (52 kilo), Salih Yıldız (60 kilo), Minel Akdeniz (63 kilo), Muhammet Mustafa Koç (81 kilo), Kübranur Esir, Mine Kalender (78 kilo), Mert Şişmanlar (90 kilo), Ömer Kemal Aydın (100 kilo), Emrullah Uçar, Furkan Güner ( 100 kilo).

Günlük Gazeteler

__
 
-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

Üst