• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Kalite iptv dolandırıcı

Hasanacikbas

Kayıtlı Üye
adamlarla 2 ay önce iletişime geçtim satın almak İçin güzel cevap verdiler sonra ödemeyi yaptım cihaz ve üyelik kargolayacaklardı güya. Sonrasında cevap verme tenezzülünde bile bulunmadılar. Hattı iptal ettiler. Telegram a kaydoldum ulaşayım diye orada başta yeni av diye cevap verdiler sorunu anlatınca yetkiliye aktaralım deyip geçtiler. Ulaşmaya çalıştım seni az dolandırdık bi 125 daha gönder dediler 😊 dolar yükselmiş diye onu da kabul ettim ama önce bi kargoya verin bari dedim bi daha cevap dahi vermediler. Anlayacağınız çok güzel 500 TL dolandırıldım. Tavsiyem sakın bulaşmayın bunlara dolandırıcının önde gidenlerir

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

kahyacan

Kayıtlı Üye
Hangi platfrom çok merak ettim

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al