• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

Kaplan iptv özen iptv

The_King

Kayıtlı Üye
Arkadaslar kaplan iptv cok sıkıntılı baska yerlerden iptv linki bulup veriyor belli sure kullanınca kapanıyor sımdı özen iptv oldu dikkat edin ben kaplan iptv aldım ikince kere kapandı

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

KİNG77

Kayıtlı Üye
3 yıldır kaplan iptv den hizmet alıyorum yayınları hiç kesilmedi burda iftira atmışsınız

iptv satın al

The_King

Kayıtlı Üye
İşim gucum yok iftira atacam benim basımda gecen olayın anlattım internette kaplan iptv aratınca baska bir kişi cıkıyor oda bizim ismimizi kullanıyor diyor biz türkiyeye iptv satisimiz yok diyor ben iptv satıcısı değilim millet bosu bosuna parası gitmesin diye yazdım

iptv satın al

ozentv2

Kayıtlı Üye
ozentv nin sahibiyim kaplan iptv bayimiz deyildir ozentv ile yakindan uzaktan alakasi yoktur malesef uzulerek burda arkadas kaplan ve ozeniptv ayni kisi demis ay i kisi deyiliz 16 yillik kay ak ve yayin satisi yapan firmayiz kesinlikle biz satis yapmiyoruz referansla gelen musterilere satis yapiyoruz onjn disinda sadece reseler bayilik veriyoruz kaplan iptv ile yakindan uzaktan alakamiz yoktur bizden yayin alip milleti dolandirmissada bjndan dolayi uzgunuz saygilarimla ozentv.com

iptv satın al

iptvforum

Administratör
Yönetici
ozentv nin sahibiyim kaplan iptv bayimiz deyildir ozentv ile yakindan uzaktan alakasi yoktur malesef uzulerek burda arkadas kaplan ve ozeniptv ayni kisi demis ay i kisi deyiliz 16 yillik kay ak ve yayin satisi yapan firmayiz kesinlikle biz satis yapmiyoruz referansla gelen musterilere satis yapiyoruz onjn disinda sadece reseler bayilik veriyoruz kaplan iptv ile yakindan uzaktan alakamiz yoktur bizden yayin alip milleti dolandirmissada bjndan dolayi uzgunuz saygilarimla ozentv.com

Sizi anlıyorum ancak sormak istedigim husus web sitenizin neden çalışmadıgı ve whatsapp üzerinden aktif misiniz ?

iptv satın al

madfoal

Kayıtlı Üye
Sizi anlıyorum ancak sormak istedigim husus web sitenizin neden çalışmadıgı ve whatsapp üzerinden aktif misiniz ?
ozentv.net üzerinde web sitesi çalışmaktadır. Site üzerinden de whatsapp teknik destek ve satış hattı mevcuttur. Siteyi ben yaptım üstadım. Yayıncılıkla ilgim yoktur ancak tanıdığım kadarıyla 10 numara insanlar. Site yapım sürecinde her konuda bilgi verdiler. Hala vermiş oldukları yayından kesintisiz izliyorum.

iptv satın al