• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

kodi iptv kurulum

iptvforum

Administratör
Yönetici
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
804
Tepkime puanı
1,274
Konum
Köln
Bu yazımızda kendi oluşturduğumuz M3U listesinin Kodi’ye nasıl aktarılacağını göreceğiz. Öncelikle Sistem’e geliyoruz.Burada Add-ons (Eklentiler) kısmını açıyoruz.Eklentiler’in içinde “My add-ons” (Eklentilerim) sayfasına giriyoruz.Bu sayfada bu güne kadar kurulan tüm eklentiler ana başlıkların altında sıralanmıştır. Biz IPTV uygulaması için “PVR client” (PVR işlemcisi)’ni seçiyoruz.Bu sayfanın altında “PVR IPTV Simple Client” uygulamasını göreceğiz. uygulama daha önceden “Enable” yani etkinleştirilmiş olması gerekiyor. Eğer etkinleştirilmemişse açıp etkinleştir butonuna basıyoruz.Uygulama açıldığında “Configure” (Yapılandır) seçeneğini seçiyoruz.“Location” (Konum) kısmında iki seçeneğimiz var. “Remote list” yanı Uzak Yol seçeneği hazır bir URL üzerinden otomatik liste almak içindir. Bunu başka bir yazımızda açıklayacağız. Şimdilik “Local Path” (Yerel Yol) seçeneğini seçiyoruz. Arkasında “M3U Play List Path” a tıklayarak bilgisayarımızın yada cihazımızın dosya sisteminden daha önceden kaydettiğimiz “iptv.txt” dosyasının yolunu bulup dosyayı seçiyoruz.“OK” (Tamam)’a bastığımızda sistem Kodi’yi tekrar başlatmamızı isteyecek. Bu durmunda Kodi’yi kapatıp tekrar açıyoruz. Açılışta sağ alt köşede M3U listesini tanıdığını ve listeden ne kadar kanal aldığını uyarı penceresinde gösterecektir.Uyarı penceresi kalktığında ana menüde TV seçeneğine geliyoruz.TV menüsünü açtığımızda yüklü kanal listesi ve linklerimiz hala aktifse yayınları izleyebilirsiniz.


 
-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

Üst