• Merhaba Ziyaretçi
    • İptv ForumTR 'ye Hoşgeldiniz. Forum'a kayıt olarak yeni konu açabilir ve mevcut konulara yanıt verebilirsiniz. Forum'dan daha fazla yararlanmak veya tüm içerikleri görebilmek için lütfen buradan KAYIT olunuz.
    • Forumda görev almak isteyen arkadaşlar PM (admin) ile iletişime geçebilir.
    • İptv ForumTR olarak SPOR linkleri paylaşımı yapmak yasakdır. ! SPOR link leri paylaşan kullanıcılar hemen silinerek forumdan uzaklaştırılır.

sorunsuziptv sitesinden cok memnun kaldim

starfish

Kayıtlı Üye
merhabalar,
oncelikle iptv sitelerinin bir cogunu denemis biri olarak soyluyorum ilk defa bukadar memnun kaldim.
diger sitelerde ne telefona nede mesaja cevap veriyorlar.bu sitede nezaman bisey sormak istesrm aninda cevap verdiler.
bundan dolayi hakkini vermek istedim.
yayinlar gercekten cok guzel ve donma kasma gibi olaylar yok.
hatta istek parca yapar gibi sevdigim bir diziyi yukleyebilirmisiniz dedim ertesi gun 3 sezon birden yuklemisler.yani lafin özü bu kadar uygun fiyatli ve bukadar ilgili bir site gercekten gormedim.
tesekkurler
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

-------------------------------------------------------------------
TÜRK ve AVRUPA İPTV PAKETİ- 20 GGBT İPTV SERVER ALMAN SUNUCU

iptv satın al

ANKARALIm

Kayıtlı Üye
Neden bütün iptv satacıları avrupa olunca iki katı ücret talep ediyorlar sorsan avrupaya daha farklı server den veriyoruz yalanınız batsın bende bu işlerin içindeyim herkese aynı server

iptv satın al

sewkano

Kayıtlı Üye
Neden bütün iptv satacıları avrupa olunca iki katı ücret talep ediyorlar sorsan avrupaya daha farklı server den veriyoruz yalanınız batsın bende bu işlerin içindeyim herkese aynı server
aynen oyle bende anlamadım gittim . Ben de Almanyadayım ve bizim bi hemşerimiz var 30 euroya alıyom senelik . Goodleden hangi siteyi açcam 80 90 euroya satıyorlar sanki Amk burda euro basıyoruz yahu ay sonunda elimizde kalan para 50 euro...

iptv satın al